• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• 23 czerwca 2023 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Maszkienicach miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Wzięli w niej udział uczniowie szkoły, ich rodzice, nauczyciele i pracownicy placówki. Na uroczystość przybyli również zaproszeni goście: Wójt Gminy Dębno pan Wiesław Kozłowski oraz emerytowane nauczycielki pani Bogumiła Kukla i pani Janina Stolarz. W trakcie spotkania absolwenci szkoły przekazali sztandar młodszym kolegom oraz złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor Dorota Batko wręczyła uczniom świadectwa, nagrody i dyplomy. Pan Wójt obdarował absolwentów miłymi upominkami. Rodzice ósmoklasistów otrzymali specjalne podziękowania. Na koniec uczniowie klas ósmych zaprezentowali spektakl oparty na motywach powieści „Mały Książę” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Po pełnych wzruszeń podziękowaniach uczniowie rozpoczęli upragnione wakacje. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na uroczystości i życzymy spokojnego, bezpiecznego i radosnego wypoczynku!