• Aktualności przedszkolne 2023/2024

• Moje drugie śniadanie
          • "Moje drugie śniadanie" - samodzielna nauka wykonywania kanapek i ich degustacja. Zachęcanie do spożywania przez dzieci warzyw, jako źródła witamin. Wypowiedzi starszaków na temat produktów potrzebnych do wykonania zdrowej kanapki.

Zapraszamy do galerii!

Galeria - Moje drugie śniadanie

• Spotkanie z Pisarką
          • Dnia 13 września w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci Panią Barbarą Supeł, w którym udział wzięły dzieci 5 i 6 letnie. Pani Basia jest  autorką wielu książek dla najmłodszych dzieci. Najbardziej znane dotyczą przygód Jadzi Pętelki i jej brata Stasia.

Starszaki miały okazję wysłuchać fragmentu książeczki z serii "Staś Pętelka" oraz poznać tajniki tworzenia historii zawartych w jej książeczkach, a także wziąć udział w zabawach animacyjnych zaproponowanych przez naszego gościa. Spotkanie było bardzo udane, dzieci bawiły się świetnie. Pani Basi Supeł serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do galerii :)

Galeria - Spotkanie z Pisarką

• Bal leśnych zwierzątek
          • Bal leśnych zwierzątek był doskonałą okazją do integracji i zabawy dla naszych przedszkolaków. Były tańce, konkursy, gry zręcznościowe i zagadki. Jako podsumowanie zabawy dzieci wykonały jeżyka z masy solnej.

Galeria - Bal Leśnych Zwierzątek

• Przedszkolaki w bibliotece
          • 16 stycznia bibliotekę szkolną odwiedziła grupa maluszków z przedszkola. Dzieci poznały pracę bibliotekarza oraz zasady korzystania ze zbiorów. Spotkanie stało się także okazją do obejrzenia książek z pięknymi ilustracjami oraz do ich wypożyczenia na salę przedszkolną.

• Statut Przedszkola

• Number of visits