• Bal Karnawałowy

• Tak się bawi, tak się bawi PRZEDSZKOLAK!
            Drodzy Rodzice, Dziadkowie, zobaczcie fotorelację z naszego Balu!

• Spotkanie z Mikołajem

• 6 grudnia, to jeden z dni w każdym roku, na które dzieci czekają z niecierpliwością.
            Wszystko za sprawą pewnego Gościa, który odwiedza wszystkie grzeczne dzieci.
            W naszym Przedszkolu rónież pojawił się ów Gość.
            Obdarował prezentem każdego Przedszkolaka, za co dzieci podziękowały wierszem i piosenką.
            Jeszcze raz dziękujemy - Mikołaju i zapraszamy za rok :)

• Andrzejki 2023

• "Magiczny dzień wróżb i zabaw".

Lanie wosku przez dziurkę od klucza - interpretacja powstałych z wosku cieni. Zabawa "Kim będę?", tańce i pląsy przy muzyce.

• Dzień Pluszowego Misia

• Dnia 23 listopada w Bibliotece szkolnej odbyły się zajęcia dla przedszkolaków. Dzieci wysłuchały bajeczki "O Złotowłosej i trzech niedźwiadkach", poznały historię powstania maskotki oraz uczestniczyły w quizie. Na swojej sali przedszkolnej malowały farbami odlew gipsowy misia.

• Budowanie - konstruowanie

• Zabawy konstrukcyjne przedszkolaków- rozwijanie wyobraźni, orientacji przestrzennej oraz motoryki małej.

• Doświadczenia

• "Doświadczamy nauki" - udział dzieci w warsztatach o charakterze chemiczno- fizycznych. Prowadzenie przez panią animatorkę prostych eksperymentów : "Niewidoczne pismo", "Pan Bąbel" - zabawa z bąbelkami zawierającymi dym, "Ciecz Nienewtonowska", "Suchy lód- moneta + wulkan".