• Doświadczenia

• 14.12.2023 11:11
        • "Doświadczamy nauki" - udział dzieci w warsztatach o charakterze chemiczno- fizycznych. Prowadzenie przez panią animatorkę prostych eksperymentów : "Niewidoczne pismo", "Pan Bąbel" - zabawa z bąbelkami zawierającymi dym, "Ciecz Nienewtonowska", "Suchy lód- moneta + wulkan".
        • Telefony zaufania

• 23.11.2023 21:09
        • Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

W ramach działań telefonów/infolinii specjaliści świadczą również wsparcie osobom dorosłym, opiekunom i nauczycielom, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi.

Załączone telefony gwarantują szybki dostęp do informacji i wsparcia, jak również podejmowanie interwencji w sprawach ważnych z punktu widzenia zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa dzieci oraz młodzieży.

Telefony zaufania

• Użytkownicy mobilni

• 15.11.2023 09:10
        • Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.

• Plan Lekcji i Zastępstwa

• Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.

• Nasza nowa strona!

• 15.11.2023 09:10
        • Strona WWW naszej szkoły jest już dostępna w Internecie! Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - aktualności z życia szkoły, plan lekcji, informacje o zastępstwach, szkolny album zdjęciowy, jadłospis stołówki i wiele więcej.