• Konkursy

• Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”

Szkolny_Konkurs_Plastyczny.doc

Pomóżmy Blance spełnić marzenie!

Zachęcamy przedszkolaków i wszystkich uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej do wykonania urodzinowych kartek z ulubionymi dinozauramiBlanki. Blanka 20 września będzie obchodzić czwarte urodziny. Na co dzień mieszka z rodzicami w Zalasowej. W lutym lekarze wykryli u niej DIPG – rozlanego glejaka pnia mózgu. Bliscy Blanki nie kryją, że w tej chwili pozostaje im czekać jedynie na cud.Pomimo wysiłku lekarzy na całym świecie, dalej nie ma żadnego leczenia tego typu guza, które dawałoby choć 1 proc. szans na wyleczenie. W listopadzie dziewczynka przejdzie kolejny rezonans głowy, który pomoże lekarzom określić, czy choroba postępuje. Do tego czasu cała rodzina stara się żyć na tyle normalnie, na ile to możliwe. Bliscy Blanki robią co w ich mocy, żeby osłodzić jej czas między kolejnymi badaniami, a urodziny to idealna okazja, by wywołać uśmiech na jej twarzy.Blanka za każdym razem, gdy widzi przez okno listonosza, pyta mamę, czy coś dla niej niesie. Sprawmy, by w ten wyjątkowy dzień przyniósł jej torbę pełną urodzinowych kartek.

Blanka kocha dinozaury, więc kartki urodzinowe z tym motywem i życzeniami z pewnością sprawią jej najwięcej radości.

Jeśli chcesz pomóc, wykonaj kartkę dla Blanki!!!

Spraw by na jej twarzy zagościł uśmiech!!!

Na kartki czekamy do 15 września 2021r., można je wkładać do specjalnie przygotowanego pojemnika na korytarzu szkolnym.

Justyna Knap